Intrare liberă la We Love Music Festival, anul acesta, pe platoul din Fețeni – Râmnicu Vâlcea!

0
385

Organizat de Sprint Music, în parteneriat cu Primăria Râmnicu Vâlcea, We Love Music Festival, eveniment care va avea loc pe 15 și 16 august, tot pe Platoul Fețeni, va avea anul acesta accesul este liber pentru toată lumea, nefiind nevoie de bilet pentru intrare. Andra, DJ Sash, Lou Bega, Gipsy Kings vor fi doar câteva din captele de afiș ale acestei ediții.

“Am ales să mergem mai departe într-un nou format – OPEN GATES – pentru ca muzica să rămână o bucurie împărtășită, fără bariere. Mulțumim tuturor celor care au fost alături de noi și care și-au cumpărat bilete. Dacă te numeri printre ei, te rugăm să iei legătura cu procesatorul de bilete pentru returnarea integrală a sumei achitate. Suntem recunoscători că ești aici. Ne vedem la Râmnicu Vâlcea, cu vibe bun, prieteni și muzică live”, au explicat organizatorii pe pagina de Facebook a evenimentului, încă din 25 iunie a.c.

Festivalul care aduce muzica și energia verii în inima naturii promite și în 2025 trei zile pline de distracție, vibe-uri bune și artiști de top. Pentru mai multe informații vizitează www.welovemusicfestival.ro.

LĂSAȚI UN MESAJ